19 груд. 2017

День Святого Миколая

19 грудня учні початкової школи були запрошені на святкування новорічного Святого Миколая до Первомайської Держадміністрації. Усі діти отримали солодощі.
8 груд. 2017

Всеукраїнський тиждень права

В рамках Всеукраїнського тижня права, в школі з 04 по 08 грудня 2017 року був проведений «Тиждень права» (відповідальна Бабіна В.М.). Віталіна Миколаївна організувала цікаві та змістовні заходи для учнів середніх та старших класів. Школярі розв’язували кросворди і ребуси з правознавства. Під час засідання круглого столу, юні правознавці ще раз обговорили права та обов’язки дітей.
6 груд. 2017

фінал шкільного турніру з тенісу

6 грудня відбувся фінал турніру з тенісу серед учнів основної школи, який зібрав більше ніж 12 учасників. У запеклій боротьбі перше місце здобув учень 8 класу Савицький Кирило.
6 груд. 2017

День Збройних Сил України

День збройних сил України – одне з найважливіших свят в нашій країні, особливо в цей час. Воно з'явилося ще в 1993 році, майже відразу після прийняття Україною незалежності. І після того, День збройних сил України щорічно відзначають 6 грудня. До Дня збройних сил України у школі проведений захід "Козацький гарт". Юні козачата змагались у вправності, завзятості та швидкості під гаслом "Хай живе козацька воля! Хай живе козацький дух!"
1 груд. 2017

День боротьби зі СНІДом

Всесві́тній день боротьби́ зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.
24 лист. 2017

Тиждень пам'яті жертв Голодомору

З 20.11.2017 по 24.11.2017 у рамках Тижня пам'яті жертв голодоморів у школі проведено Єдині уроки, хвилина мовчання, акція "Запали свічку", виховні хвилинки "Голодний рік - голодний вік".
21 лист. 2017

День гідності та свободи

21 листопада до "Дня гідності та свободи" в школі проведено уроки мужності та флешмоб, спрямований на вшанування громадського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції гідності. 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Лише кілька років минуло від початку буремних подій на Майдані Незалежності у Києві та центральних площах міст. Поступово частину спогадів перекрила війна на Сході. Але ми пам’ятаємо ті дні, як сьогодні, бо саме вони дали початок новій Україні.
17 лист. 2017

Міжнародний день дитини!

В усьому світі 20 листопада відзначається день дитини. В 1959 році в цей день була прийнята Декларація прав дитини. В цей самий день, але вже в 1989 році була прийнята Конвенція про права дитини, яка зобов'язує всі країни забезпечити дітям щасливе життя. До Всесвітнього дня дитини в школі проведено парад та флешмоб з улюбленими іграшками !
16 лист. 2017

Міжнародний день толерантності

До Міжнародного дня толерантності для учнів 1-9 класів проведено єдині уроки. Також учні школи взяли участь у акції "Запали вогник толерантності"
9 лист. 2017

День української мови та писемності

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Встановлене воно було 9 листопада 1997 року Указом Президента № 1241/97 «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства».